Спеціальна пропозиція на період карантину
Дата: 23/03/2020
Тема:


Щоб Ви та діти не нудьгували під час карантину, ми підготували спеціальну пропозицію:

1) Чотири набори для паяння + паяльник та припій у подарунок за ціною 420 грн:

Набір «Музикальний олівець» - за допомогою даної схеми можна створювати музикальні малюнки, які дадуть змогу зіграти цікаву мелодію, проводячи по ним олівцем.
Набір «Звукове реле» - можна використовувати, в якості портативної нічної підсвітки.Достатньо плеснути в долоні біля мікрофону, або просто дмухнути в нього, щоб увімкнути світлодіод. Те ж саме потрібно зробити для його вимкнення.
Набір «Звуковий сенсор» - можна використовувати в якості світлової музики, яка мерехтітиме у такт мелодії, що відтворюється через динамік телефона або будь-якого іншого програвача.
Набір «Сенсор вологості» - можна знайти багато застосувань, наприклад, використовувати як індикатор вологості ґрунту в горщиках з кімнатними рослинами.
Паяльник KN-40W (40W, 220V).
Припій з флюсом Cynel 10 г.

Кожен набір укомплектований детальною покроковою інструкцією. При виникненні будь-яких запитань зі збірки, ви можете звернутись до наших партнерів – курсів «Практична електроніка» у Facebook  

2) Всі конструктори із серії «Практична електроніка», включаючи наш новий англомовний продукт, на період карантину Ви зможете придбати за зниженою вартістю!

Оформити замовлення можна на нашому сайті, доставляємо протягом 3 робочих днів Новою Поштою.

Це стаття РКС Компоненти - РАДІОМАГ
https://www.rcscomponents.kiev.ua

URL цієї статті:
https://www.rcscomponents.kiev.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=892