Як купити

Алгоритм оформлення замовлення на сайті 

1. Знаходимо потрібний Вам товар

Через форму Пошук за назвою чи кодом товару.

Або через меню «КАТАЛОГ».

Інформація про наявність та ціни оновлюється щогодини, тому можна довіряти залишкам та цінам на 99.9%.

2. Обираємо варіант покупки товару

Може бути декілька варіантів:

- товар у наявності на складі "РКС Компоненти" або у магазині "РАДІОМАГ"

- товар очікується

- товар постачається на замовлення з вказанням терміну постачання

3. Обираємо необхідний варіант і навпроти нього ставимо необхідну кількість. Натискаємо кнопку «Купити».

4. Переходимо до підтвердження замовлення або додаємо ще товари до кошику повторивши кроки 1-3.

5. Для підтвердження замовлення заповнюємо усі необхідні дані та натискаємо «Підтвердити замовлення».

 

 

Поширені запитання.

Питання: Я хочу замовити товар, а навпроти потрібної мені позиції немає ціни. Як мені дізнатися ціну?

Відповідь:  Цей товар доступний на замовлення. Щоб дізнатися ціну, Ви повинні оформити замовлення (пункти 1-5). Після обробки Вашого замовлення нашими менеджерами, Вам на електронну пошту прийде відповідь із ціною та строками поставки на цей товар. Якщо Вас влаштує ціна та термін поставки, тоді Ви можете сплачувати рахунок, тим самим підтверджуючи замовлення. Якщо при оплаті ви вкажете вірний номер рахунку - ми отримаємо інформацію про вашу оплату автоматично. Для надійності та пришвидшення відпрацювання - Ви можете повідомити про оплату замовлення листом на електронну пошту, відповівши на листа з замовленням.

Питання: Як сплатити замовлення?

Відповідь:  Оплата можлива онлайн на сайті, готівковим та безготівковим розрахунком.


Питання: Де забирати товар?

Відповідь:  Товар Ви можете забирати в офісі компанії РКС Компоненти, або в будь-якому магазині мережі РАДІОМАГ. Де Ви хочете забрати товар, потрібно вказати підчас підтвердження замовлення на кроці 5.


Питання:  Я не з Києва/Львова/Дніпра/Харкова/Одеси. Як я можу отримати товар?

Відповідь:  Ми відправляємо товар майже до будь-якого населеного пункту України. Вартість відправлення згідно з тарифом перевізника Нова Пошта. Відправлення товару можливе лише після оплати. Ми не працюємо післяплатою.


Питання: У моєму замовленні є позиції на складі, та є позиції, які знаходяться в магазині Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова. Я отримаю товар однією посилкою, чи кількома?

Відповідь:  Після оплати замовлення весь товар доставляється у місце, яке ви обрали при підтвердженні замовлення та відправляється однією посилкою. Ви оплачуєте лише доставку товару від обраного підрозділу до Вашого населеного пункту.


Питання:  У який термін моє замовлення буде надіслано?

Відповідь:  Термін комплектації замовлення залежить від місцезнаходження товару. Якщо весь товар є у наявності обраного підрозділу – термін комплектації 1 робочий день з моменту оплати. Але ми завжди намагаємось відправити товар в день оплати. Якщо товар знаходиться у різних підрозділах, то на збірку замовлення може знадобитися 2-3 робочі дні. Якщо товар є товаром на замовлення або очікується то він буде відвантажений протягом відповідного терміну, вказаного на сайті.