Конструктори ''ПРАКТИЧНА ЕЛЕКТРОНІКА''

Компанія «РАДІОМАГ Україна» презентує продукт власного виробництва – конструктори «ПРАКТИЧНА ЕЛЕКТРОНІКА»!

Вісім окремих конструкторів на різні теми:

№1 «Базовий»,

№2 «Перемикачі»,

№3 «Напівпровідники»,

№4 «Оптоелектроніка»,

№5 «Джерела живлення»,

№6 «Операційні підсилювачі»,

№7 «Таймер NE555»,

№8 «Цифрова електроніка».

 

У кожному конструкторі є навчальний посібник, інформаційний довідник, макетна плата, елементи живлення, з’єднувальні дроти та набір електронних компонентів, що необхідні для висвітлення теми даного конструктора. У навчальному посібнику кожного конструктора розглядаються 10 експериментів, які завдяки наведеним теоретичній та практичній частинам, що детально описані, розкривають тему конструктора. За бажанням із наявних у конструкторі компонентів можна зібрати набагато більше різноманітних схем та вигадати власні експерименти, але ми обрали лише десять, щоб якомога ретельніше розглянути і дослідити їх.

Працюючи з конструкторами «ПРАКТИЧНА ЕЛЕКРОНІКА», Ви розглянете побудову та застосування різноманітних електронних компонентів, які сьогодні використовуються у більшості електронних приладів у побуті та у промисловості (резистори, конденсатори, діоди, світлодіоди, транзистори, перемикачі, джерела живлення, оптоелектронні компоненти, операційні підсилювачі, таймери, логічні та інші мікросхеми, та ще багато інших компонентів від аналогових до цифрових). Навчитесь поєднувати їх в одному електричному ланцюзі та отримувати працюючі електронні схеми.

У Світі небагато подібних конструкторів. Тому ми вітаємо всіх, хто хоче вивчати електроніку та збирати електронні пристрої власноруч! Тепер Ви маєте можливість робити це дуже ефективно і не докладаючи зайвих зусиль! 

 

Детальніше ознайомитесь з конструкторами та нашими вигідними пропозиціями Ви можете на сайті www.radiomag.com.ua в розділі «Конструктори та набори», або на сайті www.practelectronics.com.

опції