Зміни в роботі на період війни

Відділ продажів - працює (08:30-17:00)

Магазин РАДІОМАГ-Київ працює Пн.-Сб. (9:00-16:00)
Магазин РАДІОМАГ-Дніпро працює Пн.-Сб. (10:00-17:00)
Магазин РАДІОМАГ-Львів працює Пн.-Сб. (10:00-17:00)
Магазин РАДІОМАГ-Одеса працює Пн.-Сб. (10:00-17:00)

Магазин РАДІОМАГ-Харків працює лише Вт. Чт. Сб. (9:00-13:00)

Увага, внаслідок нестабільної роботи магазину РАДІОМАГ-Харків через ракетні обстріли, комплектація замовлень з Харкова відбувається протягом 2-3 тижнів. Просимо віднестися з розумінням.

Відправлення в інші міста через НП.

 

Найбільше за 17 років поповнення складу продукцією виробника Hitano

Щойно на склад та у магазини РАДІОМАГ у КиєвіХарковіОдесі, Львові та Дніпрі надійшла найбільша, за всю історію співпраці, партія пасивних компонентів виробництва Hitano.

Це дозволить закрити більшість Ваших потреб протягом доби.Якість пасивних компонентів - важлива складова успіху Вашого проекту. Це економія на сервісі, подовжений строк експлуатації виробу, довіра Ваших клієнтів.

Вже понад 17 років тайванський виробник Hitano - основний постачальник пасивних компонентів у асортименті компанії РКС Компоненти.

Ми обрали цього постачальника за підтверджену роками якість та позитивні відгуки наших клієнтів. 

За роки співпраці кількість найменувань, що постачається в Україну, досягла 6000 конденсаторіврезисторівваристорів, індуктивностей та запобіжників.

Також, нагадуємо, що, на нашому сайті, Ви можете придбати продукцію усіх відомих світових брендів у стислі строки - всього 7-14 днів. Для того, щоб знайти продукт у списку з понад 6 мільйонів найменувань - запрошуємо скористатися швидким пошуком на нашому сайті https://www.rcscomponents.kiev.ua/.

Якість усіх компонентів - гарантовано!

опції