#B953AS-561M=P3
#B953AS-561M=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 560uH 900mOhms 0.83A +/-20%
Написати відгук