Продукція > #B9 > #B953AS-5R6N=P3
#B953AS-5R6N=P3
m_ds126c2.ashx
Виробник:
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис #B953AS-5R6N=P3
Description: FIXED IND 5.6UH 5.6A 16 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 16mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B953AS-5R6N=P3
#B953AS-5R6N=P3 #B953AS-5R6N=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds126c2.ashx Description: FIXED IND 5.6UH 5.6A 16 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 16mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
товару немає в наявності
#B953AS-5R6N=P3 #B953AS-5R6N=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf Fixed Inductors 5.6uH 16mOhms 8.9A +/-30%