#B953AS-680M=P3
#B953AS-680M=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 68uH 120mOhms 2.3A +/-20%
Написати відгук