Продукція > PHILIPS > Тиристор BT148-600R
Тиристор BT148-600R Philips
Виробник: Philips
Тиристор SOT82 U=600V; I=4A; Igt<0,2mA
на замовлення 530 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Тиристор SOT82 U=600V; I=4A; Igt.