Продукція > PHILIPS > Тиристор BT151-500R
Тиристор BT151-500R Philips
Виробник: Philips
Тиристор TO220AB U=500V; I=12A; Igt<15mA
на замовлення 164 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Тиристор TO220AB U=500V; I=12A; Igt.