Продукція > PHILIPS > Транзистор BUK107-50DL
Транзистор BUK107-50DL Philips
Виробник: Philips
Транз. Пол. БМ N-MOSFET SOT223 Udss=50V; Id=0,7A; Pdmax=1,8W; Rds=0,2 Ohm
на замовлення 93 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук