Продукція > PHILIPS > Транзистор BUK7675-55
Транзистор BUK7675-55 Philips
Виробник: Philips
Транз. Пол. БМ N-MOSFET D2-PAK Udss=55V; Id=19,7A; Pdmax=61W; Rds=0,075 Ohm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук