Продукція > PHILIPS > Транзистор BUK856-800A
Транзистор BUK856-800A Philips
Виробник: Philips
Транз. IGBT TO220AB Uces=800V; Ic=24A; Ic=12A(100°C); Pdmax=125W
на замовлення 84 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук