Продукція > 3M (TC) > 0.52-4-AB5030
0.52-4-AB5030 3M (TC)
3m-emi-absorber-ab-5000s-data-sheet.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI ABSORB SHEET 12'X0.52"
Packaging: Bulk
Material: Polymer Resin, Metal Flakes
Length: 12.000' (3.65m)
Shape: Rectangular
Type: Absorbing Sheet
Width: 0.520" (13.20mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Adhesive: Acrylic, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Non-Conductive
Thickness - Overall: 0.012" (0.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORB SHEET 12'X0.52", Packaging: Bulk, Material: Polymer Resin, Metal Flakes, Length: 12.000' (3.65m), Shape: Rectangular, Type: Absorbing Sheet, Width: 0.520" (13.20mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Adhesive: Acrylic, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Non-Conductive, Thickness - Overall: 0.012" (0.30mm).