Продукція > 3M (TC) > 0.75-5-5559I
0.75-5-5559I 3M (TC)
3mtm-water-contact-indicator-tape-5559i.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE INDICATOR WHITE 3/4"X 5YDS
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Temperature Range: -40°F ~ 149°F (-40°C ~ 65°C)
Tape Type: Indicator
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Paper
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE INDICATOR WHITE 3/4"X 5YDS, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm), Temperature Range: -40°F ~ 149°F (-40°C ~ 65°C), Tape Type: Indicator, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Paper, Part Status: Obsolete.