Продукція > 3M (TC) > 0.75-50-3903-GREEN
0.75-50-3903-GREEN
0.75-50-3903-GREEN 3M (TC)
vinyl-duct-tape-3903-tds.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DUCT GREEN 3/4"X50YDS
Packaging: Bulk
Color: Green
Length: 150' (45.7m) 50 yds
Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range: 200°F (93°C) Max
Tape Type: Duct Tape
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Написати відгук
Description: TAPE DUCT GREEN 3/4"X50YDS, Packaging: Bulk, Color: Green, Length: 150' (45.7m) 50 yds, Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm), Temperature Range: 200°F (93°C) Max, Tape Type: Duct Tape, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Vinyl.