00615022KB2
  • 00615022KB2
  • 00615022KB2
00615022KB2 RO/SE BlechverarbeitungGmbH & Co. KG
Виробник: RO/SE BlechverarbeitungGmbH & Co. KG
Category: Heating Elements
Description: Heating element: heater; heating; LM-Double; 150W; 230VAC; IP54
Mounting: for DIN rail mounting; screw type
Type of heating element: heater
Version: heating
IP rating: IP54
Body dimensions: 303x80x86mm
Supply voltage: 230V AC
Heating capacity: 150W
Material: ceramics
Leads: cable 3x0,75mm2
Manufacturer series: LM-Double
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heating Elements, Description: Heating element: heater; heating; LM-Double; 150W; 230VAC; IP54, Mounting: for DIN rail mounting; screw type, Type of heating element: heater, Version: heating, IP rating: IP54, Body dimensions: 303x80x86mm, Supply voltage: 230V AC, Heating capacity: 150W, Material: ceramics, Leads: cable 3x0,75mm2, Manufacturer series: LM-Double.