00616022KB2IP65 RO/SE Blechverarbeitung GmbH & Co. KG
Виробник: RO/SE Blechverarbeitung GmbH & Co. KG
Category: Heating Elements
Description: Heating element: heater; heating; LM-Double IP65; 160W; 230VAC
Material: ceramics
Leads: cable 2x0,75mm2
Version: heating
Manufacturer series: LM-Double IP65
Mounting: for DIN rail mounting; screw type
Type of heating element: heater
IP rating: IP67
Body dimensions: 303x80x86mm
Heating capacity: 160W
Supply voltage: 230V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heating Elements, Description: Heating element: heater; heating; LM-Double IP65; 160W; 230VAC, Material: ceramics, Leads: cable 2x0,75mm2, Version: heating, Manufacturer series: LM-Double IP65, Mounting: for DIN rail mounting; screw type, Type of heating element: heater, IP rating: IP67, Body dimensions: 303x80x86mm, Heating capacity: 160W, Supply voltage: 230V AC.