01C1001FF VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 1kΩ; THT; 3974K; -40÷125°C; ±1%; 100mW
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 1kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3974K
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±1%
Power: 0.1W
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NTC THERMISTORS, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/85: 3974K, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±1%, B25/75: 3964K, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Power - Max: 100 mW.
Інші пропозиції 01C1001FF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
01C1001FF 01C1001FF Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components Description: NTC THERMISTORS
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/85: 3974K
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±1%
B25/75: 3964K
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Power - Max: 100 mW