Продукція > AVX > 02013A110JAT2A
02013A110JAT2A
02013A110JAT2A AVX
C0GNP0-Dielectric-951274.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 11pF C0G 0201 5% Tol
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A110JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A110JAT2A 02013A110JAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 11PF 25V NP0 0201