02013A1R0BAQ2A
02013A1R0BAQ2A AVX Corporation
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1PF 25V NP0 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1pF C0G 0201 .1pF Tol.
Інші пропозиції 02013A1R0BAQ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A1R0BAQ2A 02013A1R0BAQ2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1pF C0G 0201 .1pF Tol