02013A1R3CAT2A
02013A1R3CAT2A AVX Corporation
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.3PF 25V NP0 0201
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.3pF C0G 0201 .25pF Tol.
Інші пропозиції 02013A1R3CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A1R3CAT2A 02013A1R3CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.3pF C0G 0201 .25pF Tol