Продукція > AVX > 02013A2R4BAT2A
02013A2R4BAT2A
02013A2R4BAT2A AVX
C0GNP0-Dielectric-951274.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.4pF C0G 0201 .1pF Tol
на замовлення 12939 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A2R4BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A2R4BAT2A 02013A2R4BAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 2.4PF 25V NP0 0201