Продукція > KYOCERA AVX > 02013A300JAT2A
02013A300JAT2A
02013A300JAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0_Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 30pF C0G 0201 5% Tol
на замовлення 26113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A300JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A300JAT2A 02013A300JAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 30pF C0G 0201 5% Tol
02013A300JAT2A 02013A300JAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 30PF 25V NP0 0201