02013A3R6CAT2A
02013A3R6CAT2A AVX Corporation
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.6PF 25V NP0 0201
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3.6pF C0G 0201 .25pF Tol.
Інші пропозиції 02013A3R6CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A3R6CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric.pdf
на замовлення 800000 шт:
02013A3R6CAT2A 02013A3R6CAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3.6pF C0G 0201 .25pF Tol