Продукція > KYOCERA AVX > 02013A4R7BAT2A
02013A4R7BAT2A
02013A4R7BAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E4R7BH NEW GLOBAL PN 25V 4.7pF A 581-KGM03ACG1E4R7BH
на замовлення 4197 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A4R7BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A4R7BAT2A 02013A4R7BAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7pF C0G 0201 .1pF Tol
02013A4R7BAT2A 02013A4R7BAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 4.7PF 25V NP0 0201