Продукція > KYOCERA AVX > 02013A5R0CAT2A
02013A5R0CAT2A
02013A5R0CAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 5pF C0G 0201 .25pF Tol
на замовлення 13469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A5R0CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A5R0CAT2A 02013A5R0CAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 5PF 25V NP0 0201