0230.250HXW
0230.250HXW Littelfuse Inc.
littelfuse-fuse-229-230-datasheet?assetguid=4dc83e9a-53ad-466b-a4c5-6d892a1e349b
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial)
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 0.216
Написати відгук
Description: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial), Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CSA, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 250 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 0.216.