023003.5HXW
023003.5HXW Littelfuse Inc.
littelfuse_fuse_229_230_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE GLASS 3.5A 250VAC AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial)
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CSA, METI, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 3.5 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 110
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE GLASS 3.5A 250VAC AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial), Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CSA, METI, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 3.5 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 110.