02301.25DRT3SW
02301.25DRT3SW Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE GLASS 1.25A 250VAC AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial)
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CSA, METI, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 9.8
Написати відгук
Description: FUSE GLASS 1.25A 250VAC AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial), Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CSA, METI, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 9.8.