02412513KB0 RO/SE BlechverarbeitungGmbH & Co. KG
Виробник: RO/SE BlechverarbeitungGmbH & Co. KG
Category: Heating Elements
Description: Heating element: heater; heating; S4; 125W; 24VAC; IP54; ceramics
Mounting: for DIN rail mounting; screw type
Type of heating element: heater
Version: heating
IP rating: IP54
Manufacturer series: S4
Body dimensions: 153x75x45mm
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Heating capacity: 125W
Leads: cable 3x0,75mm2
Material: ceramics
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heating Elements, Description: Heating element: heater; heating; S4; 125W; 24VAC; IP54; ceramics, Mounting: for DIN rail mounting; screw type, Type of heating element: heater, Version: heating, IP rating: IP54, Manufacturer series: S4, Body dimensions: 153x75x45mm, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, Heating capacity: 125W, Leads: cable 3x0,75mm2, Material: ceramics.