02C1001JF
02C1001JF Vishay Dale
tmc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm).
Інші пропозиції 02C1001JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02C1001JF 02C1001JF Виробник : Vishay / Dale tmc.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1Kohms 5%