Продукція > COILCRAFT > 0302CS-101XJRW
0302CS-101XJRW
0302CS-101XJRW Coilcraft
0302CS
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED IND 100NH 140MA 3.26 OHM
Packaging: Strip
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0302 (0805 Metric)
Size / Dimension: 0.034" L x 0.021" W (0.86mm x 0.53mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.26Ohm Max
Q @ Freq: 42 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 2.3GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0302
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
на замовлення 896 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 140MA 3.26 OHM, Packaging: Strip, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0302 (0805 Metric), Size / Dimension: 0.034" L x 0.021" W (0.86mm x 0.53mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.26Ohm Max, Q @ Freq: 42 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 2.3GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0302, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 140 mA.