Продукція > COILCRAFT > 0302CS-19NXJRW
0302CS-19NXJRW
0302CS-19NXJRW Coilcraft
0302CS
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED IND 19NH 480MA 260MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.034" L x 0.021" W (0.86mm x 0.53mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm Max
Q @ Freq: 53 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 5.79GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 19 nH
Current Rating (Amps): 480 mA