04116022S31 RO/SE Blechverarbeitung GmbH & Co. KG
Виробник: RO/SE Blechverarbeitung GmbH & Co. KG
Category: Heating Elements
Description: Heating element: heater; heating,with fan; HH-TH; 160W; 230VAC
Leads: connectors
Version: heating; with fan
Manufacturer series: HH-TH
Mounting: M4 screw
Type of heating element: heater
IP rating: IP54
Protection: overheating OTP
Body dimensions: 148x119x70mm
Fan efficiency: 160m3/h
Heating capacity: 160W
Supply voltage: 230V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heating Elements, Description: Heating element: heater; heating,with fan; HH-TH; 160W; 230VAC, Leads: connectors, Version: heating; with fan, Manufacturer series: HH-TH, Mounting: M4 screw, Type of heating element: heater, IP rating: IP54, Protection: overheating OTP, Body dimensions: 148x119x70mm, Fan efficiency: 160m3/h, Heating capacity: 160W, Supply voltage: 230V AC.