04116022S42 RO/SE BlechverarbeitungGmbH & Co. KG
Виробник: RO/SE BlechverarbeitungGmbH & Co. KG
Category: Heating Elements
Description: Heating element: heater; cooling; HH; 160W; 230VAC; IP20; M4 screw
Leads: connectors
Version: cooling
Manufacturer series: HH
Type of heating element: heater
IP rating: IP20
Mounting: M4 screw
Protection: overheating OTP
Body dimensions: 150x120x70mm
Fan efficiency: 160m3/h
Heating capacity: 160W
Supply voltage: 230V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heating Elements, Description: Heating element: heater; cooling; HH; 160W; 230VAC; IP20; M4 screw, Leads: connectors, Version: cooling, Manufacturer series: HH, Type of heating element: heater, IP rating: IP20, Mounting: M4 screw, Protection: overheating OTP, Body dimensions: 150x120x70mm, Fan efficiency: 160m3/h, Heating capacity: 160W, Supply voltage: 230V AC.