Продукція > SUMIDA > 0412CDMCCDS-1R5MC
0412CDMCCDS-1R5MC
0412CDMCCDS-1R5MC Sumida
0412CDMCCDS1.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 1.5uH 20% 75mOhms Metal Composite
на замовлення 2760 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCCDS-1R5MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.9A 75 MOHM