0412CDMCCDS-R33MC Sumida America Components Inc.
0412CDMCCDS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330NH 6.5A 19MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 6.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 6.5A 19MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Інші пропозиції 0412CDMCCDS-R33MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCCDS-R33MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 330NH 6.5A 19MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 6.5 A
товару немає в наявності
0412CDMCCDS-R33MC 0412CDMCCDS-R33MC Виробник : Sumida 0412CDMCCDS1.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 19mOhms Metal Composite