0412CDMCCDS-R68MC
0412CDMCCDS-R68MC Sumida America Components Inc.
0412CDMCCDS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680NH 4.7A 36 MOHM
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.68uH 20% 36mOhms Metal Composite.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCCDS-R68MC 0412CDMCCDS-R68MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 680NH 4.7A 36 MOHM
0412CDMCCDS-R68MC 0412CDMCCDS-R68MC Виробник : Sumida 0412CDMCCDS1.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH 20% 36mOhms Metal Composite