Продукція > MOLEX > 0457501111-10-R9
0457501111-10-R9
0457501111-10-R9 Molex
987650-9312.PDF
Виробник: Molex
Description: 10" PRE-CRIMP A2064 RED
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Red
Length: 10.0" (254.0mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Contact End: Socket to Cable (Round)
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10" PRE-CRIMP A2064 RED, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Red, Length: 10.0" (254.0mm), Wire Gauge: 18 AWG, Contact End: Socket to Cable (Round), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.