Продукція > MOLEX > 0457501111-11-G9
0457501111-11-G9
0457501111-11-G9 Molex
987650-9312.PDF
Виробник: Molex
Description: 11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Green
Length: 11.0" (279.4mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Написати відгук
Description: 11" PRE-CRIMP A2064 GREEN, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Green, Length: 11.0" (279.4mm), Wire Gauge: 18 AWG, Contact End: Socket to Cable (Round), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.