Продукція > MOLEX > 0457501111-12-G0
0457501111-12-G0
0457501111-12-G0 Molex
987650-9312.PDF
Виробник: Molex
Description: 12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Green
Length: 12.0" (304.8mm)
Wire Gauge: 20 AWG
Contact End: Socket to Cable (Round)
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12" PRE-CRIMP A2040 GREEN, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Green, Length: 12.0" (304.8mm), Wire Gauge: 20 AWG, Contact End: Socket to Cable (Round), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.