Продукція > MOLEX > 0460121141-10-A0-D
0460121141-10-A0-D Molex
987650-9312.PDF
Виробник: Molex
Description: 10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Orange
Length: 10.0" (254.0mm)
Wire Gauge: 20 AWG
Contact End: Pin to Pin
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Orange, Length: 10.0" (254.0mm), Wire Gauge: 20 AWG, Contact End: Pin to Pin, Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.