Продукція > MOLEX > 0460121141-11-B0-D
0460121141-11-B0-D Molex
PS-45750-001.pdf
Виробник: Molex
Description: 11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Black
Length: 11.0" (279.4mm)
Wire Gauge: 20 AWG
Contact End: Pin to Pin
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11" PRE-CRIMP A2040 BLACK, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Black, Length: 11.0" (279.4mm), Wire Gauge: 20 AWG, Contact End: Pin to Pin, Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.