Продукція > MOLEX > 0460121141-11-G0-D
0460121141-11-G0-D Molex
987650-9312.PDF
Виробник: Molex
Description: 11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Green
Length: 11.0" (279.4mm)
Wire Gauge: 20 AWG
Contact End: Pin to Pin
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11" PRE-CRIMP A2040 GREEN, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Green, Length: 11.0" (279.4mm), Wire Gauge: 20 AWG, Contact End: Pin to Pin, Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.