Продукція > MOLEX > 0460121141-12-W9
0460121141-12-W9 Molex
PS-45750-001.pdf
Виробник: Molex
Description: 12" PRE-CRIMP A2064 WHITE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: White
Length: 12.0" (304.8mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Contact End: Pin to Cable (Round)
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Part Status: Active
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12" PRE-CRIMP A2064 WHITE, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: White, Length: 12.0" (304.8mm), Wire Gauge: 18 AWG, Contact End: Pin to Cable (Round), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Part Status: Active.