Продукція > MOLEX > 0502128000-08-W6-D
0502128000-08-W6-D
0502128000-08-W6-D Molex
510900001-000.pdf
Виробник: Molex
Description: 8" PRE-CRIMP 3049 WH001 WHITE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: White
Length: 8.00" (203.20mm)
Wire Gauge: 26 AWG
Contact End: Socket to Socket
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8" PRE-CRIMP 3049 WH001 WHITE, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: White, Length: 8.00" (203.20mm), Wire Gauge: 26 AWG, Contact End: Socket to Socket, Part Status: Active.