Продукція > MOLEX > 0502128000-11-B8-D
0502128000-11-B8-D
0502128000-11-B8-D Molex
510900001-000.pdf
Виробник: Molex
Description: 11" PRE-CRIMP 3048 BK001 BLACK
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Black
Length: 11.0" (279.4mm)
Wire Gauge: 28 AWG
Contact End: Socket to Socket
Part Status: Active
Написати відгук
Description: 11" PRE-CRIMP 3048 BK001 BLACK, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Black, Length: 11.0" (279.4mm), Wire Gauge: 28 AWG, Contact End: Socket to Socket, Part Status: Active.