Продукція > MOLEX > 0502128000-11-B8
0502128000-11-B8
0502128000-11-B8 Molex
CS-50212-001.pdf?inline
Виробник: Molex
Description: 11" PRE-CRIMP 3048 BK001 BLACK
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Black
Length: 11.0" (279.4mm)
Wire Gauge: 28 AWG
Contact End: Socket to Cable (Round)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11" PRE-CRIMP 3048 BK001 BLACK, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Black, Length: 11.0" (279.4mm), Wire Gauge: 28 AWG, Contact End: Socket to Cable (Round).