Продукція > MOLEX > 0502128000-11-N8
0502128000-11-N8
0502128000-11-N8 Molex
CS-50212-001.pdf?inline
Виробник: Molex
Description: 11" PRE-CRIMP 3048 BR001 BROWN
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Brown
Length: 11.0" (279.4mm)
Wire Gauge: 28 AWG
Contact End: Socket to Cable (Round)
Написати відгук
Description: 11" PRE-CRIMP 3048 BR001 BROWN, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Brown, Length: 11.0" (279.4mm), Wire Gauge: 28 AWG, Contact End: Socket to Cable (Round).