Продукція > NICOMATIC > 050P320K0076-406406
050P320K0076-406406 Nicomatic
FFC%20Catalog.pdf
Виробник: Nicomatic
Description: CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3"
Packaging: Box
Length: 3.000" (76.20mm)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Number of Conductors: 20
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3", Packaging: Box, Length: 3.000" (76.20mm), Pitch: 0.020" (0.50mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 20.